O powolnym podróżowaniu przez życie
 

Podcast nr 1. Jak to się stało, że zaczęłam podróżować i kim właściwie jestem?

No i stało się. Opublikowałam swój pierwszy podcast!

Kim jestem? Jak to się stało, że zaczęłam podróżować? Dlaczego wciąż chcę być w drodze? Co dalej? Na te pytania i inne, odpowiadam w pierwszym, zupełnie świeżutkim podcaście.

Dlaczego podcast?

Bo możesz słuchać go wszędzie, tak trochę przy okazji. Nie musisz włączać komputera, angażować wzroku. Wystarczy, że masz przy sobie telefon, słuchawki i… tyle! Podcast możesz zapisać na telefonie, albo słuchać online, jeśli masz dostęp do internetu. Jeśli nie znasz jeszcze podcastów, spróbuj. Uwaga! Słuchanie podcastów naprawdę uzależnia!

Jak obchodzić się z podcastem?

Podcastu możesz słuchać bezpośrednio na moim blogu, zwyczajnie klikając przycisk odtwórz. Możesz go również pobrać, klikając przycisk „download” i zapisać na telefonie i komputerze i odsłuchać w dowolnym momencie. Wkrótce podcast pojawi się również w aplikacjach do słuchania podcastów (takich, jak podcast addict). Mam nadzieję, że wydarzy się to szybko, wciąż nad tym pracuję.

Co dalej?

Jeszcze Ci nie powiem, co jaki czas publikować będę nowe podcasty. Muszę sprawdzić, jak mi to idzie, jak dużo czasu mi to zajmuje. W przypadku pierwszego podcastu, nagranie, obróbka i publikacja zajęła mi baaardzo dużo czasu, ponieważ uczyłam się obsługi programu do obróbki audio i w ogóle wszystko było dla mnie nowe (i wciąż jest!). Mam nadzieję, że każdy kolejny podcast będzie lepszy, bardziej profesjonalny.Póki co nagrywanie sprawia mi wielką frajdę. Mam nadzieję, że słuchanie sprawi frajdę i Wam.

A teraz…

Ściągnij podcast i słuchaj! Daj znać, jak Ci się podoba i o czym chciałbyś posłuchać w przeszłości.

O TRAVEL SLOW

LISTY OD NAS

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Podobało Ci się? Podaj dalej!
 • Podcasty to dla mnie czarna magia, ale zaczynamy próbować z mężem swoich sił w filmowaniu. Chętnie odsłucham Twój podcast na spokojnie po pracy:)

  • Dla mnie też były czarną magią i wciąż się uczę 🙂 O filmowaniu też trochę myślałam, ale póki co skupię się na jednej rzeczy 😀 To, czego nie lubię zarówno w filmowaniu, jak i w podcastowaniu, to konieczność sklejania materiału… zawsze muszę się do tego zmuszać 😛

 • Joanna Nachman

  Czekam na kolejną część 🙂 Bardzo wciągające, słucham już 5 raz 😛 Masz piękny głos, świetną dykcję i bardzo ciekawie opowiadasz. Nie mogę się doczekać kolejnej części!
  Pozdrawiam spódnicowo!

  • Jej, dziękuję za miłe słowa <3 w piątek jedziemy w Włoch i będę nagrywać kolejne części! 🙂

   Pozdrawiam spódnicowo, ale w spodniach 😀